Uçuştan 2 Saat Öncesine Kadar %90 İptal Ucuzuçalım’da! 

Uçak bileti aldınız ama o tarihte uçuşunuzu gerçekleştiremeyeceksiniz ya da ileri bir tarih için ucuz uçak bileti buldunuz ama plan yapmaya cesaret edemiyorsunuz. Ucuzuçalım’ın Keyfekeder Bilet İptal Güvenceli Seyahat Sigortası ile artık uçuştan 2 saat öncesine kadar biletinizi iptal edebilir, bilet tutarının tamamını geri alabilirisiniz. 

Uçak bileti fiyatları, seyahat bütçesinin önemli bir kısmına karşılık geliyor. Seyahat planı yaparken hem sık seyahat edenler hem de kısıtlı bütçesi olanlar için uçak bileti fiyatı kadar, seyahatin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği de önem taşıyor. Eğer planlanan seyahat gerçekleşmez ise birçok durumda uçak biletiniz yanıyor ve maddi açıdan kayba uğruyorsunuz. 

Ucuzuçalım, Magdeburger Sigorta iş birliği ile hazırladığı yeni ürünü Bilet İptal Güvenceli Seyahat Sigortası ile hem seyahatinizi güvence altına alıyor hem de olası bir iptal durumunda, bilet tutarının tamamını geri almanızı sağlıyor. 

Bilet İptal Güvenceli Seyahat Sigortası Nedir? 

Bilet İptal Güvenceli Seyahat Sigortası, bilet iptal güvencesi ile seyahat sigortası paketini bir arada sunan bir ürün. Seyahat sigortası, seyahat süresince size tıbbi tedavi, tıbbi nakil ve bagaj kaybı için koruma sağlarken, bilet iptal teminatı ise yolculuk öncesi uçuşunuzun iptal riskine karşı koruma sağlıyor.  

İleri Bir Tarihe Seyahat Planı Yapmayı Kolaylaştırıyor! 

Ucuz uçak biletlerinin birçoğu ileri tarihlere yönelik kampanyalardan alındığı için seyahatin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği konusunda yaşanan belirsizlik, çoğu zaman bileti almamakla sonuçlanıyor. Özellikle de bilet fiyatlarının daha yüksek olduğu yurt dışı uçuşlarda, iptal edememe endişesi nedeniyle birçok kişi bilet almaktan vazgeçilebiliyor. 

Bilet İptal Güvenceli Seyahat Sigortası promosyonlu ve promosyonsuz tüm biletlerde geçerli. Seyahat etmek istediğiniz yere uygun fiyatlı bir uçak bileti yakaladığınızda, Ucuzuçalım’ın sigorta avantajından yararlanarak, gönül rahatlığı ile biletinizi satın alabilir, ucuza uçmanın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.